Léčivé polštáře s drahými kameny

Polštář plněný pohankovými slupkami a ohlazenými kameny

Polštáře kombinují unikátní účinky pohankových slupek a minerálů. Díky mikromasážním účinkům drobné pevné výplně regenerují svaly i klouby. Tepelná kapacita udrží teplotu po dlouhou dobu.

Nahřívání v mikrovlnné troubě: Polštářek nahřejeme dvakrát na jednu minutu na plný výkon s minutovou pauzou, kdy je vhodne polštář obrátit. Polštářek si teplotu uchová až 30 minut.

Chlazení v mrazáku: Po několika hodinách v mrazáku je polštářek zchlazen a lze jej užít například namísto mokré žínky při bolestech hlavy.

Ametyst

Čistí, podporuje racionální uvažování, soudnost, cudnost, skromnost, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, urovnává zažívací potíže, posiluje imunitu.

Pozor! Pálením Ametystu se po staletí vyrábí Citrín. Dodržte maximální dobu ohřevu v mikrovlnné troubě, nenechávejte ležet na přímém slunci!

Růženín

Podporuje lásku a něžnost, pomáhá při nesmělosti, posiluje empatii a citlivost. Rozvíjí duševní tvořivost a fantazii, pomáhá při neurózách a stavech úzkosti. Léčivý kámen, dodávající životní energii, zejména starým lidem.

Záhněda

Uzemňuje, má pozitivní vliv na meditaci. Pomáhá při stresu i bolesti. Pomáhá při léčbě infekcí a jejich následků, proti následkům ozáření. Celkově stimuluje organismus, zejména pak břicho, pohlavní ústrojí a nohy. Podporuje vazivové tkáně a krevní oběh.

Křišťál

Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Univerzální léčivý krystal, velmi silný zesilovač energie. Energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, harmonizuje. Ovlivňuje funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, plíce, zažívací ústrojí, pomáhá při nevolnostech, závratích, bolestech hlavy a migréně, tlumí horečku.

Zelený Aventurin

Kámen štěstí. Pomáhá při onemocnění kůže, očí i psychosomatických poruchách. Posiluje schopnosti nutné k řízení jiných lidí a k rozhodování. Působí na štítnou žlázu, zajišťuje propojení tkáně s nervovým systémem. Udržuje krevní tlak v rovnováze a podporuje metabolismus. Snižuje hladinu cholesterolu, působí preventivně proti vzniku arteriosklerózy a alergií.

Pouze na Lavennis!


Pohankové polštáře       * * *       Relaxation Cushion       * * *       Relaxační polštáře