O polštářích, které umí mluvit

aneb

Valentýnský dárek jinak

Polštářek není pouhým bytovým doplňkem. Pohankový polštář podpírá hlavu a krční partie. Bylinkový polštář dokáže příjemně provonět obývaný prostor. Meditační polštář nás přivede blíže vnitřnímu klidu. A některé polštáře umí mluvit.

Jak může takový polštář vypadat?

Jednou možností je, že mluví prostřednictvím hlasového zařízení vloženého uvnitř. Ovšem to bývá řešení poněkud hlučné a nepohodlné. Znáte to, když dosednete nebo dolehnete na postel a ozve se veselé strojové “Happy birthday”.

Další možností je sdělit polštářem své city a přání v tichosti. Polštářky, které mají na sobě vyšité nápisy a obrázky, nekřičí. Tyto polštářky připomínají obdarovanému svou tichou přítomností, že ho má někdo rád. Je příjemné usínat s polštářkem, na kterém je napsáno “Pro miláčka” nebo “Pro moje zlatíčko”.

Valentýnské dárečky se stávají i u nás v posledních letech oblíbenými.

Příležitostí, při kterých můžeme obdarovat blízké “mluvícím” polštářkem, je mnoho. Narozeniny, svátek, jubileum, vánoce, výročí svatby, narození děťátka anebo třeba na svátek svatého Valentýna.

Svatý Valentýn je svátek importovaný. Někteří lidé jej v naší zemi neslaví, nemá dostatečnou tradici. Naštěstí však nikdo nevystupuje výrazně proti jeho oslavám. Je přeci příjemné, když si lidé aspoň jednou za rok řeknou, ať slovem či skutkem, že se mají rádi. Myslím, že i ten, kdo svátek svatého Valentýna neslaví, přijme dárek z lásky s potěšením.

A jak s souvisí se svátkem svatého Valentýna polštářek, který mluví?

Polštářek s nápisem může být netradiční způsob - dárek k Valentýnu, kterým potěšíte své blízké. Polštáře s výšivkou “Mám Tě ráda” “Mám Tě rád” budou mluvit za Vás. Polštář, kterým sdělíte své city a pocity, bude mluvit v okamžik předání, a za týden, a za měsíc...a pokaždé, když se na něj milovaná osůbka podívá a vzpomene si na Vás.


Pohankové polštáře       * * *       Relaxation Cushion       * * *       Relaxační polštáře