Pohankový polštář - bavlněný jednobarevný Podhlavník pohankový - samet

Relaxační polštáře

Modrý nahřívací polštářek Meditační polštář ZAFU

Správný odpočinek

Odpočinek je velice důležitý a správný polštář je jednou z podmínek úspěchu. Pokud dobře neodpočíváme, jsme unavení, práce nejde od ruky a nic nás nebavi. Vždy si najděte chvilku, kdy vypnete a máte čas sami na sebe.

Relaxace a kvalitní spánek je základním kamenem pro fungování v dnešním zrychleném světě.
Ve všech směrech se po nás požadují maximální výkony - ať již fyzické nebo duševní.
Spánek je dobou, kdy se obnovují naše síly.
Bez kvalitního odpočinku klesá naše výkonost, přesnost, trpělivost a schopnost správného úsudku. Proto je nezbytné, aby byl čas odpočinku, relaxace a spánku využit co nejlépe.

Mnohé pro zdravý spánek můžeme udělat sami. Pohybovat se na čerstvém vzduchu, jíst večer lehká jídla, nepít kofeinové nápoje chvilku před usnutím (spánek se po nich kupodivu nedostaví).
Rady, které známe a rádi odsouhlasíme, ale kdo se jimi řídí? V době, kdy je ouvej, dodržujeme zásady, které nás drží nad vodou. Ale jakmile bolístka ustoupí, padáme do známého stereotypu.

A jak si zajistit příjemný a kvalitní odpočinek...
Otázka první – Spíte na kvalitním polštáři?
Jednu třetinu života prospíme. A na čem spíme? Na polštáři.

Polštář je velkou měrou zodpovědný za kvalitu spánku. A tím i za kvalitu a prožívání zbylých dvou třetin našeho života. Proto je dobré správně zvolit polštář, na kterém odočíváme. Překvapivé účinky může mít např. bavlněný polštář plněný pohankou respektive pohankovými slupkami.

Pohankový polštář

Polštáře a polštářky z pohanky mají spoustu blahodárných účinků. Vlastnosti pohankových polštářů se odvozují od vlastností pohankových slupek, kterými jsou plněné. A jak na nás pohankové polštáře respektive pohankové slupky v nich obsažené působí?
Mikromasážní účinky pohankových polštářů
Ukliďnující vůně pohankového polštáře příjemně ukolébává a navozuje pocit relaxace stejně jako vůně, některých bylinek.
A navíc: Polštářky z pohankových slupek akumulují teplo – lze tedy pohankové polštářky v případě potřeby nahřát buď v mikrovlnce. A nebo ještě lépe nahřát a nabít polštářek přímo sluneční energií. To mají pohankové polštářky nejraději. Teplo a energii pak vydávají postupně.

Proč pořídit pohankový polštář?


Obchod s relaxačními polštáři       * * *       Užitečné odkazy       * * *       RSS       * * *      Relaxation Cushion

Valid XHTML 1.0 Transitional